| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ziceti Mikey Hash sau DaniPenet?
Cei care il cunoasteti pe Dani stiti ce clipuri faine a facut si ca se pricepea la editat clipuri de minune pacat ca nu a mai facut nimic nou in ultimele sapte luni cred ca s-a lasat de Youtube habar nu am.
Cei drept el nici nu este atat de cunoscut are doar 117000 si ceva de abonati deci e probabil ca multi dintre voi sa nici nu fi auzit de el.
Pe Mikey toata lumea il stie cu totii ne-am uitat macar la cateva clipuri din Doza de has dar Danipenet parerea mai original decat Mikey.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Iar, nu îl cunosc pe acest Dani.

| MistretulPufos a răspuns (pentru T0T):

Nu stica sa cauti

| RainmakerX a răspuns:

Sunt ciudat daca nu am auzit de ei?

| Doarunaltutilizator explică (pentru RainmakerX):

Nu e atat de cunoscut Dani am mentionat asta.

| RainmakerX a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu-i nimic. Nu am auzit nici de Mikey Hash ala...

| Doarunaltutilizator explică (pentru RainmakerX):

Mikey Hash e cel mai cunoscut youtuber din Romania are peste 1000000 de abonati.

| Deaad a răspuns:

Mikey e destul de ok.
Dani pe net e unul dintre preferatii mei de ani de zile.