| VladHd a întrebat:

Cei care stiu sa stea in maini un sfat si pentru mine vreau sa ma apuc de breakdance si stiu ca in break ii esential sa stai in maini eu cand ma pun in maini imi gasesc echilibru da dintr-o data pic pe spate ce sa fac atunci am o senzatie ca pic pe spate si chiar pic dati-mi un sfat ce ar trebui sa fac sa nu mai pic va rog funda

1 răspuns:
| didulica a răspuns:

Deci e cam greu sa stai in maini, eu, sunt o fata, si e si mai greu, dar pot sa iti explic niste chestii:1. mereu inainte sa incerci pentru vreo 2 luni stai in maini, cu spatele lipit de perete si cand iti vine inspiratia incearca sa iti dezlipesti corpul de perete, asa am inv eu! sauuuuu te duci la un instructor de dans si te inv, dar cred ca e mai simplu sa faci asa cum am spus eu.