| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Cel mai bun raspuns primeste funda! Salutare m-am facut un cont pe youtube si am inceput o serie de gameplay.(minecraft). Dar nu stiu ce s-a intamplat cu minecraft-ul meu pentru ca numai daca creez o lume noua pot sa joc daca incerc pe lumea veche se blocheaza. M-am gandit sa-mi fac un canal nou de youtube pe care sa incep o alta serie de gameplay. Voi ce credeti ar fi bine sau nu sa fac asta? happy

Răspuns Câştigător
| RoIT a răspuns:

Incearca asa dar nu sterge canalul vechi ca e pacat.

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru RoIT):

Stiu si eu sunt nou pe youtube si pana acum am postat cate un video pe zi. Postez de o saptamana deci am 5 videouri. Dar cred ca o sa las asa canalul. Mersi pentru raspuns

| RoIT a răspuns (pentru Makovei_Iuly_1995):

Cu multa placere.