| freehugs a întrebat:

Cine a vazut filmul Hachiko:A dog's story? Deci e superb filmul...nu ai cum sa nu plangi!

3 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Eu l-am vazut

si sunt perfect de acord cu tine nu ai cum sa nu plangi!love struck.

| thealchemist a răspuns:

De acord cu tine. eu am plans pentru original, cind eram copil, dar imi amintesc foarte bine subiectul, si ce e mai important, acum fiind barbat, nu imi e rusine. de fapt trebuie sa le fie rusine celor care nu pling. ca si "the bear" (l'ours), este un film care nu numai ca te aduce aproape de animale, dar te inobileaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa e. Este o lectie pe care o primim in ceea ce priveste dragostea neconditionata si devotamentul, de la animale.
Doamne, cate s-ar rezolva in lume si in societatea noastra daca macar 1% din sentimentele acelui animal le-am avea si le-am si exterioriza fara sa ne fie teama de ridicol.