| pisikutza a întrebat:

Hey! sunt o mare fana The vampire diaries si as vrea sa cunosc alte persoane carora le place acest seriallove struck si sa va pun cateva intrebari :
1.cu cine ati vrea sa ramana Elena
2.Pe cine preferati (fetele) ca barbat: Stefan (paul wesley) sau Damon (ian Somerhalder)?
3. Daca Damon nu va ramane cu Elena cu cine preferatii sa ramana?
4.Va place cuplul format de bonnie si jeremy?
5. Ce parere aveti despre ultimul episod din sezonul 2?

Răspuns Câştigător
| Bitsuu a răspuns:

Buna, si eu sunt o mare fana Tvd :X
1. eu as vrea sa ramana cu Damon pentru ca el o iubeste cu adevarat si ar face orice ca sa o protejeze :X
2. Damon, normla day dreaming
3. Clar nu cu Katherine pentru ca ea nu l-a iubit niciodata:03.totusi eu sper sa ramana impreuna :X
4. Daaa day dreaming. sunt asa draguti impreuna
5.Vai a fost asa.magic:C.mi-a placut la nebunie desi am stat cu sufletu la gura sperand sa-l salveze pe Damon.god si can s-au sarutat Damon si ELena.mi-a placut cel mai mult happy
Fundita;batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

1. Nu ştiu, orice e posibil, vom vedea.
2. Hm, Demonul.
3. Nu va rămâne cu nimeni altcineva, dar ar fi super ciudat să fie unul dat deoparte.
4. Da...
5. Interesant.

| pisikutza explică:

AA si sa adaug ca dau fundita :Xceluia care va avea aceleasi preferinte ca si minelove struck

| pisikutza explică:

@Lovely Nu cred ca Damon va ramane singur ...deoarece ar fi foarte urat! si eu nu vreau!

| Bitsuu a răspuns:

Buna, si eu sunt o mare fana Tvd :X
1. eu as vrea sa ramana cu Damon pentru ca el o iubeste cu adevarat si ar face orice ca sa o protejeze :X
2. Damon, normla day dreaming
3. Clar nu cu Katherine pentru ca ea nu l-a iubit niciodata:03.totusi eu sper sa ramana impreuna :X
4. Daaa day dreaming. sunt asa draguti impreuna
5.Vai a fost asa.magic:C.mi-a placut la nebunie desi am stat cu sufletu la gura sperand sa-l salveze pe Damon.god si can s-au sarutat Damon si ELena.mi-a placut cel mai mult happy
Funditabatting eyelashes

| EllaKP a răspuns:

1.as vrea sa ramana cu Damon
2. Damon
3. Damon nu va ramane cu nimeni, deoarece el o iubeste pe Elena
4.da, sunt draguti
5.destul de trist

| Roxpook a răspuns:

Si eu sunt o mare fana Tvdhappy:X
1.Stefan
2.Stefan:Xlove struck
3.Nu va ramane cu nimeni daca nu pe Elena pe cine
4.Da.Sunt super dragutihappy
5.A fost super.

| ShadeDead a răspuns:

Pai si eu sunt un mare fan pff chiar credeam ca sunt singuru din Romania... si acum sa rasp la intrabari:
1. Cu Stefan desigur desi imi e poooyin mila de Damon pentru ca el o protejeaza cel mai mult
2. Sunt baiat dar oricum p Stefan
3. Crek cel m bine pentru el ar fi sa ramana cu Katerine
si in sfarsit
4. DA foarte moooolt...
5. Mama deci la asta am stat ca sufletu la gura inca pootin si muream de infarct...