| Crynutzagiveyouonekiss a întrebat:

Heiiiii...ma uit si eu de ceva timp la serialele THE VAPIRE DIARIES si as vrea sa stiu daca Elena va fi vreodata impreuna cu Damon si il va uita pe Stefan...si mai vreau sa stiu pe cine adorati voi :pe IAN SOMERHALDER sau pe PAUL WESLEY?! :*

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ da, cei doi vor fi impreuna in sezonul 4. Mie imi place mai mult Paul Wesley! O zi frumoasa happy

| TravisForest a răspuns:

Hey. Intr-un final Elena va fi indragostita de amandoi. Se va face si ea vampir. Mie imi place mai mult de Ian Somerhalder. happy

O seara frumoasa!

| dmicutzaa a răspuns:

Heii...buna!
daca esti abia la inceputul serialuilui mai ai de asteptat! Da Elena va fi impreuna cu Damon si il va uita pe Stefan, de fapt aceasta se intimpla in sezonul 4. Apropo am auzit ca sezonul 4 este ultimul dar nu stiu daca e adevarat. Si am vazut niste surse unde scria ca filmul se sfirseste cum Elena ramine cu Damon si Stefan cu Caroline(poate si asa va fi- cine stiehee heeApropo mai mult imi place de Paul Wesley, dar nu stiu din ce cauza vreau ca Elena sa ramina cu Damon... Funda te rogg laughing