| kajen4ever a întrebat:

Cine imi descrie poza cel mai bine si mai mamos. fundita

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Un mic si rasfatat catelus astepta pe patul roz, din puf sa fie mangaiat.

3 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Un pui de caine(nu stiu ce rasa)doarme pe o blanita roz si un destept sau o desteapta a scris sub ea "stii ca te-am visat":p

| kajen4ever explică:

Nu eu am scris.l-am luat dupa net

| Edd_4925 a răspuns:

In poza ta luata de pe avatar.com/ro/net/org se afla un caine. cainele doarme. cainele doarme pe o chestie. cainele doarme pe o chestie roz. cainele doarme pe o chestie roz si pufoasa. da-mi "fundita"! big grin