| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi faca un desen dupa niste idei date de mine?

6 răspunsuri:
| mititelumarius a răspuns:

Ce fel de idei?

| Anonimul1121997 a răspuns (pentru mititelumarius):

Este un desen mai complex dupa parerea mea si trebuie sa le ai bine cu desenul ca sa il faci... daca te pricepi foarte bine la desen si vrei sa ma ajuti, da-mi o adresa de facebook, email etc ca sa putem comunica mai bine și iti dau toate detaliile acolo, ok?

| mititelumarius a răspuns:

Nu inteleg de ce nu scrii aici despre ce este vorba. O fi vreo schita pentru un perpetuum mobile...

| Anonimul1121997 a răspuns (pentru mititelumarius):

Nu vreau sa afle si alti, este o nebunie de a mea, sa zic asa, desenul ala o sa il folosesc la un ''proiect'' mai complex, si daca nu imi iese ce vreau sa fac, nu o sa afle prea multa lune, deci ma ajuti?

| mititelumarius a răspuns:

Scrii ideea aici si poate te ajut!

| mititelumarius a răspuns:

Bine. Uite adresa: mititelu.marius@mail.com. Sunt interesat ce e asa de TOP SECRET.