| MoNy_5223 a întrebat:

Cine stie cum se numeste programul de filme adica bag un film apoi bag si subtitrarea si apoi merge sa vezi filmul impreunda cu subtitrarea big grin

2 răspunsuri:
| Forcas_9823 a răspuns:

Merge si cu Gom, la fel ca la mv2player, dar gom este mult mai puternic.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Mv2player sau bsplayer.
recomand mv2player, descarci subtitrarea de pe net, pornesti filmul si cu ajutorul cursorului, tragi fisierul subtitrarii peste film.
bsplayer-ul iti cauta automat subtitrarile, dar totusi mv2player-ul mi se pare mult mai ok.