| T0T a întrebat:

Credeți că fiecare persoană are un preț?

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Am dat cateva raspunsuri aici:
http://www.tpu.ro/go-to-answer/13827225/
Si DA, fiecare isi are pretul lui. :D

42 răspunsuri:
| Alexandra4500 a răspuns:

Fiecare isi are pretul lui.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Darkmagic):

Cred ca stiu deja unde bati, dar o sa iti fac jocul. De material nu am nevoie de nimic. Am un acoperis desupra capului, am ce manca, si ii multumesc lui D-zeu pentru ce imi da in fiecare zi. Ce imi doresc cel mai mult e sanatatea familiei mele. Atat. Acum urmeaza intrebarea ta ce o banuiesc. happy

| Darkmagic a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Intr-atat sunt de predictibil? happy
Ceea ce faci tu pentru dorinta ta, e "pretul" tau.
Ce-i drept, ai ocolit cu multa eleganta un raspuns la intrebarea mea, daca pentru viata sau sanatatea mamei tale, ai sta in cap o ora...
Regret ca te-ai certat cu Grey.
Daca pot face ceva astfel incat sa-l privesti printr-o alta culoare da-mi de stire.
Noapte buna.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Darkmagic):

Insist sa cred ca intrebarea asta e cu alt sens, cel pe care l-ai dat si tu ca raspuns in partea celalata... Nu as face ceva nesabuit pentru sanatatea celor dragi. Dumnezeu are grija de toate astea. Nu m-am certat cu nimeni, a fost doar o discutie mai aprinsa. Noapte buna si tie! happy

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Absolut.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Alexandra4500):

Faci oral oricui iti ofera suma asta?

| sublime89 a răspuns:

Sper ca nu.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Darkmagic):

Frumos ar fi fost sa ma anunti si pe mine ca intrii aici. sad

| Darkmagic a răspuns (pentru Dorotheea21):

happy Frumoasa esti tu. Nu am intrat ca sa stau, sunt "in trecere". happy

| KamaSutra a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Eu am vazut un film pe tema asta bun, da cred ca totul are un pret, dar sa te iubeasca cineva nu vad cum i poti cumpara iubirea