| TheCreionel a întrebat:

Ce persoana credeti ca sunt?

Răspuns Câştigător
| Ghost a răspuns:

O simpatica si o draguta

5 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

O persoana careia ii pasa prea mult de parerile celor din jur.

Răspuns utilizator avertizat
| TheLastHuman a răspuns:

laughing. sincer nu cred ca ai mai mult de 15 ani, esti copilaroasa, alintata, zapacita... mai las loc si altora sa zica rolling on the floor... dupa nume si o poza de profil nu prea ai ce spune, dar nahee hee

| nelanely a răspuns:

Cred ca esti o persoana haioasa iar dac vrei sa-ti creasca unghiile mai repede stai cu miinile in apa pe bune adica speli vase rufe

| paul1997 a răspuns:

Eu cred ca esti tarewinking
da-mi add sk8_paul_50
si mai vb happy