| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca daca ati avea acum copii(pentru cei care nu au) ati fi parinti buni? Ati fi severi sau nu?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Momentan nu se pune problema legată de copii.
Ca părinte, aș prefera să fiu între, nu genul foarte sever, dar nici permisiv.
Uneori sever, alteori mai permisiv, depinde de circumstanțe.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă o să mai am, o să mă ocup mai mult de educația lor.

| oglindasultanului a răspuns:

Copilu ar fi salvat de la mine, as fi la inchisoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Depinde

| Florin9Florin9 a răspuns:

Aș încerca să fiu undeva la mijloc, adică nici să te joci toată ziua dar nici să înveți toată ziua, dar probabil toți își propun să fie părinții,, optimi,, dar ajunși acolo realizează că vechea zicală,, ușor de zis, greu de făcut,, se potrivește 100%, și na unii eșuează chiar dacă au cele mai nobile gânduri de a insufla valori astfel încât să aibă un copil educat și bun de a se integra în societate și de a avea o viață fericită.

| UnDiavol a răspuns:

Îmi voi petrece fiecare lipsa și Moment din viața lor cu ele 10 fete vreau sa am sincer spun din inima și suflet vor avea tot ce își doresc dar pe merit vor trebuie sa merite nu vreau sala cresc răsfățate sau închuiate la minte vreau sa fie dezghețate la minte deștepte sa știe ce vor de la viața sași urmeze visele pasiunile eu am sa stau in spatele lor tot restul vieți mele pana la ultima mea suflare pe pământul asta îmi voi petrece fiecare clipa și Moment din viața lor cu ele și mult mult mai multe O_O sufletele mele inimile mele îngerași mei ochsorii mei