| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca elita oculta (francmasonii Illuminati) ce conduc aceasta planeta o sa reuseasca sa ne depopuleze in procent de 90% pana in 2012 asa cum au planuit?

Guvernul BOC deja a adoptat Codex Alimentarius, specialistii estimeaza o rata de aprox. 3 miliarde de morti la nivel global.

Gripa porcina si vaccinul creat de ei inca nu a atins apogeul, virusul mutat in Ucraina inca nu s`a raspandit.

Credeti ca vor reusi?

6 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mai ia o pauză, mai ieşi pe afară şi mai respiră puţin aer. Apoi haide şi reciteşte ce ai scris.

| anad a răspuns:

E posibil sa aiba ei ceva planuri cu omanirea, dar e prea gogonata ideea cu un genocid la nivel mondial(3 miliarde de oameni) in decurs de 2 ani.Doar daca provoaca o apocalipsa.Si ce nevoie au ei de o planeta fara oameni?

| anad a răspuns:

Multumesc pentru calificative! Promit ca nu-ti mai raspund la intrebari pana dupa 2012!

| xibalba a răspuns:

Zici ca suntem subiect de carte SF. Serios vorbind, tu chiar crezi ce ai scris aici? laughing

| costymaximus a răspuns:

Nu, eu unul nu o sa "pun botul"la toate mizeriile care le scot pe piata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt constient de ce am scris, este rezultatul a 3 ani de studii in acest domeniu; voi sunteti niste inconstienti care dormiti intr-o coma profunda produsa de massmedia si sistemul in care traiti. O sa vedeti singuri realitatea care va este ascunsa.