| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Kristina Pimenova e cea mai frumoasa fata din lume? Eu nu, sunt mai frumoasa ca ea.

13 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Esti fata aia care avea inainte la user name *** laughing
Fetita, intelege ca esti complexata! Doar un om complexat si frustrat se compara cu altii pentru a se simti mai bine! Degeaba oi fi tu mai frumoasa, daca comportamentul tau lasa de dorit.Mult succes!

| Musique a răspuns:

Na păi, și eu sunt mai frumoasă decât tine.

| LoveSleep a răspuns:

Ai vrea sau ți-ai dori?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Imi voi pune poza la profil. Veti vedea ce frumoasa sunt daca nu ma credeti

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' nici nu suntem curioși, ai înțeles tu prost.

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti prea obsedata de aspectul tau fizic fetito, degeaba esti frumoasa daca te crezi cea mai nu stiu cum din lume

| Cristinaaa57 a răspuns:

Fiecare om e frumos in felul lui-.-

| anonim_4396 explică (pentru Cristinaaa57):

Dar, ce crezi despre ea?

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru anonim_4396):

E o copila frumoasahappy

| nlko a răspuns:

Fiecare om e frumos in felul lui si nimeni nu trebuie comparat cu nimeni.

| Flllaaa a răspuns:

Kristina Pimenova este extrem de frumoasa, cea mai frumoasa fata din lume poate ca nu e, pentru ca nu s-au luat toate fetele din lume si s-au comparat cu ea, dar dintre toate fotomodelele si actritele si cantaretele si toate astea cunoscute e cea mai frumoasa. Si sincer, greu de crezut ca poate fi una mai frumoasa decat ea. E superba, tu esti in poza de la profil? Fara suparare, cum te poti compara cu ea? E muuuuult mai frumoasa decat tine, ea are un chip de inger. Fii realista, chiar nu vezi cat e ea de frumoasa?!

| anonim_4396 explică (pentru Flllaaa):

Probabil ca e frumoasa doar cu photoshop, machiaj, par vopsit si ondulat. Si nici nu mi se pare asa de perfecta. Chip de inger nu are. Eu zic ca are un chip frumos, dar nu exagera! Uita-te acum la poza mea de profil de aproape. Nu sunt mai frumoasa ca ea, dar sunt aproape la fel.

Răspuns utilizator avertizat