| lucruriserioase233 a întrebat:

Credeti ca o sa vina al treilea razboi mondial? ce sanse sunt?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A început de mult războiul cu omul în sine. Uiăte căta răuata uităte căta prostiei uiăte câte crime cate violuri câte tineri sunt drogați inconștienți controlați de toate rețelele social media și mulți din ei nu vor sa muncească stau pe tiktok toată ziua nici pentru ei nu muncesc sa nu le vină părinților lor greu săi crească zic de bombardier valorile. Norocul lor căi cresc tiktok ul pe ăștia atlfe era jale cu ei în viața reală nu știu ce se făceau dacă aveau o lumină de plătit nu zic de alte costuri... Războiul este de mult da noi nu-l vedem clar ce vedem la știri este doar un sfert din tot haosul lumi oamenii se inrăiesc se fac tot mai lacomi tot mai inconștienți doar distracție băuturi care mai de care este mai jmecheri în pumn haine cât mai de valoare risipă. Dummneul nu știu cât o săne mai suporte am deveni cu toți din calea afară de răi din calea afară lacomi. Când ies de la muncă trec prin centru orașului Inevitabil sa ia trenul către muncă toți oamenii nu-și mai ridica capul de jos din telefon pe străzi la fel toți agitați într-o fugă continuă haotică ma uit pe fețele lor triști amăgiți trădați toți cu căștile în ureche muzica la maxim îi vezi cum dorm pe ei de oboseală de tristețe... Războiul este de mult printre noi da de data asta este cu sănătatea noastră cu sănătatea omului se joacă cei de sus căci ei știe bine ce fac vor sa distrugă sănătatea omului de tot să-l poată controla să-l poată face un scalv mergi la magazin să-ți iei de mâncarea ieși de la magazin cu chimicale care au etichete bio.

| ALM2000RO a răspuns:

Da, va veni un război nuclear până cel târziu în 2030-2035 și care va distruge (sper) toată omenirea asta infectă! big grin

| suntserios a răspuns (pentru ALM2000RO):

Sa o crezi tu. Eu am rate de platit până în 2045 așa că nu vine niciun război

| ALM2000RO a răspuns (pentru suntserios):

Sper totuși să se întâmple! big grin

| EestiSodalane a răspuns:

Mari

| Xena20 a răspuns:

A început deja, doar că s-a desfășurat și se desfășoară altfel...a început din 2020... iar de anul trecut a început și război între Rusia și NATO doar că din fericire e război rece, alt război la propriu în afara de cel din Ucraina nu va fi

| suntserios a răspuns (pentru Xena20):

Și atunci ăla din Israel ce e?

| Xena20 a răspuns (pentru suntserios):

Da, si cel din Israel. razboaie mai sunt, dar nu o sa fie niciun al treilea razboi mondial