| agresor024056 a întrebat:

Credeti in 2012?:-s {Apocalipsa}

3 răspunsuri:
| Danyel_1914 a răspuns:

Apocalipsa este de cand a castigat,, marinarul" alegerile deoarece a adus,, pinguinul" in tara la noi si la pus primministru

| danrey a răspuns:

N-o sa fie apocalipsa ci o sa se faca o explozie uriasa pe soare si poate n-o sa mai avem curent aprox 3 ani
daca chiar vine apocalipsa GodBlessUs

| giulia_6149 a răspuns:

laughing neahh nici gand! sa.i zici intrebarea asta la profa ta de religiee? ti.o pune un 1 de te saturi laughing glumeamm.pai nu ca biblia zice ca atunci cand va vi apocalipsa, ca vor fi furtuni, cutremure, floaie de foc, si mai multe cheti rele happy