| inna07 a întrebat:

Credeti in spirite/fantome?

16 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Da, dar nu cred ca le poti contacta asa ca mai bine nu incerca.

| Dina a răspuns:

Uneori da(pentru ca daca exista credinta in Dumnezeu, exista si opusul).
Uneori nu(pentru ca e prea ireal).

| Purgatoriu a răspuns:

Nu.

| Adrianetc a răspuns:

Daca n-ar exista spiritele, ai fi un simplu animal avand decat instinct. Da, exista fantome, insa nu spiritele oamenilor pe pamant, nu exista suflete pe pamant care se plimba pentru ca conform Bibliei, dupa moarte, sufletul se duce la judecata. fantomele acelea sunt duhuri rele, demoni.

| Azµre a răspuns:

Nu, astea sunt prostii, superstiții de doi lei.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da, cand sunt spart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu straight face

| thewomaninwhite a răspuns:

Nu pentru ca atunci cand un om moare sufletul paraseste corpul si nu ramane aici pe pamant deci nu ar putea sa mai bantuie sau sa faca cine stie ce chestii care apar pe la tv gen activitate paranormala :p

| Ƨirenia a răspuns:

Da.

| MihneaIsBack a răspuns:

Nu există așa ceva.
Tot ce spun oamenii sunt doar minciuni sau povești fictive.

| SladeWilson a răspuns:

Nu cred.

| yoa23na a răspuns:

Nu

| Vivi75 a răspuns:

Eu nu cred. Nu ai de ce sa crezi in fantome. Cei care inventeaza povesti cu fantome le fac ca sa te sperie. Daca sunt filme cu fantome sunt facute pe calculator in nici un caz nu sunt reale. Dupa mine nu ai de ce sa crezi in ele. Funda?

| Alexandru_Bilici_1996 a răspuns:

Nu, dar de ce ai pune intrebarea asta?

| DAuLeGaLe a răspuns:

Da eu credwinking