| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va ajunge omenirea in urmatorii ani?

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Va fi o intindere de lagare de exterminare, iar dupa ce acestea isi vor fi atins scopul, un loc linistit, cu populatie putina si prospera. Dar nu se va instala pacea vesnica, dupa ce saracii vor fi plecat intr-o lume mai buna, cei bogati, lasati fara obiectul muncii, se vor intoarce unii impotriva celorlalti. Si viata pe pamant va deveni din nou complicata.
Exista desigur si posibilitate sa vina extraterestrii sa ne salveze, daca n-or fi prea ocupati