| AmELiA100000 a întrebat:

Cum fac sa imi transform casa in hotel sau magazin in Chit Chat City?

Răspuns Câştigător
| Ela1Elenutza a răspuns:

Buna si eu joc Chit Chat City si ma cheama Ela ca sa-ti faci magazini trebuie sa cumperi un Shop Block din shopping city din Furniture store ( iti trebuie 10 000) Iar hotel poti sa-ti faci camerele cum vrei tu si sa anunti oamenii ca ai un hotel si sa vina la al tau daca vrei sa iti plateasca trebuie sa cumperi shop block si cred ca sti cum sa-ti iei o casa daca nu contactezama. P.S : Pe Shop Block trebuie sa pui doar elemente crate de tine. Succes!

| DianaHemmings2003 a răspuns (pentru Ela1Elenutza):

De unde pot lua Shop Block? Unde il gasesc mai exact?

1 răspuns: