| alexandra_3713 a întrebat:

Peste o saptamana am balul, unde pot gasi rochia potrivita?

Răspuns Câştigător
| PetroBlack a răspuns:

Pai acum depinde, daca e intr-un club o poti gasi aici http://www.starshiners.ro/produse/1139/rochii.html daca o faceti la un restaurant ceva tot pe site-ul asta, sau daca e cu o tematica poti purta costumul de Halloween, ai putea fi Barbie, sau nu stiu eu ce zana:>

fundita?;;)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PetroBlack a răspuns:

"VladestepeTPU a răspuns:
Zara, pull and bear, mango, bershka, cotton, marka and spencer, c&a, nyer. Să nu comanzi niciodată de pe internet, se trag ţepe şi am păţit'o:]"

dupa site-ul asta nu am patit-o ala cu starshiners si rochiile sunt exact marimea pe care u o specifici am facut si eu comenzi si mi bffwinking

aa app nu toata lumea are bani de rochii Zara, pull and bear, mango, bershka, cotton, marka and spencer, c&a, nyer etc si nici nu ar da mult cu atat mai putin daca le va purta o singura noaptelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva idei poti vedea aici, poate te inspira ceva :)

http://www.misspretty.ro/produse.php?c=1&sc=1

| Naomitza a răspuns:

Trebuie sa cauti la magazine ca nu iti recomand sa comanzi de pe net

daca cumva nu gasesti poti sa iti faci la comanda la croitor si asa tio faci cum vrei

bafta

| alexandra_3713 explică:

Multumesc