| smolnarkarina a întrebat:

Cum pot sa fac pe cineva(prietena)sa sufere pentru ca m-a facut si ea la rad, sa sufar enorm.Cum sa ma comport? Ce sa-i spun? Sa-i vorbesc sau nu? Ce statusuri sa expun pe messenger?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Razbunarea pare cea mai buna solutia pe termen scurt. Dar dupa un timp cand privesti inapoi, incepi sa regreti.Nu strange prea multe regrete si nu fa actiuni care ii ranesc pe altii.Mai bine accepta cu zambetul pe buze sa fii lovit decat sa lovestiwinking

| AnaEindragostita a răspuns:

Explicai si spune-i sasi ceara scuze si sa nu mai faca asta

| Hombre a răspuns:

Nu ti-a fost prietena, cel mai bine nepasarea.Ai grija cum iti alegi prieteni.