| smileyangel a întrebat:

Cum pot schimba parola mea de Messenger?

Răspuns Câştigător
| annitu_7383 a răspuns:

Deschizi mess-ul, dai click sus pe Messenger --> My account info, scrii parola actuala, click pe Sign in, scrii parola actuala, parola noua, confirmi parola, salvezi.
Si...gata!

24 răspunsuri:
| annitu_7383 a răspuns:

Deschizi mess-ul, dai sus pe messenger

| annitu_7383 a răspuns:

Deschizi mess-ul, dai sus pe messenger, my account info, scrii parola actuala, sign in, scrii parola actuala, parola noua, confirmi parola, save.
si...gata!

| annitu_7383 a răspuns:

Scuze ca am dat 3 raspunsuri..nu stiu ce arefrustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea mult de scris asa ca uita-te la asta...http://www.youtube.com/watch?v=Eix042Y034U&feature=related

| VladDu a răspuns:

Sau scrie aici id-ul si parola si zi ce parola noua vreilaughing

| annitu_7383 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutorkiss

| smileyangel explică:

Da Vladu ar fi o ideelaughing

| smileyangel explică:

Da, multumesc Annitu, chiar m-ai ajutatbig grin

| annitu_7383 a răspuns:

Cu mare placere kiss

| estty a răspuns:

Inti pe mess:dai pe messenger pe acount info apoi iti bagi parola(dai sing in), apoi dai pe change paseword scrii parola actuala si apoi alta parola si dai continue si gata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot schimba prima parola de yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi schimba parola va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu...de asta am intrat pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc annitu merge imi stiau vreo 10 parola acum nimeni mersi mult kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa aflu parola mea de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa -mi schimb stupida mea parola veche darrrr nu stiu! ma ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mss tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in mess dar nu in id jos scrie cu albastru dar jos jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| radugabi2000 a răspuns:

Deschizi messul, dai sus unde scrie messenger, dai My Account Info in dreapta sub id scrii parola actuala(cea de acum), dai singhin, te uiti la scrisurile alea albastre si undeva scrie change your password, pe primul rand scrii parola actuala(cea de acum), pe al doilea rand scrii parola modificata(cea pe care vrei sa o pui), pe al treilea rand repeti ce ai scris pe al doilea rand

| radugabi2000 a răspuns:

Si dai save

| radugabi2000 a răspuns:

Si gata ai schimbat-o

| Militaru_Vasile_1956 a răspuns:

Cum pot schimba parola mea de messenger