| BroscutaInstelata a întrebat:

Cum sa ma excit tare de tot? Sunt fata. SI mai spuneti-mi moduri de masturbare in afara de mana. PLS

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu bicicleta fara sa.

| Liviu a răspuns:

Daca esti majora te scap eu de stresrolling on the floor poate iti fac vreo vizita de te fac sa te sui pe pereti, insa ceva imi spune ca esti micutsasad

| oOSaritaOo a răspuns:

Cu un băiat.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

In afara de mana? Cu pumnul, da' pe celelalt orificiu, adica in gura.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cu pumnul, da' pe celelalt orificiu, adica in gura.
Si daca te plictisesti cu pumnul, incearca cu piciorul, in caz ca esti flexibila.

| iuli29 a răspuns:

Un vibrator daca poti face rost de unul. Ai putea incerca cu o banana ceva sa aiba forma penisului care sa introduci in vagin dar ai mare grija ce! tu ai intrebat, eu ti-am raspuns dar nu stiu daca e ceva norma sa faci asta.