| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum sa nu imi mai fie frica de ploi si de tunete?

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu le ador, numai sa nu se ia curentul sau sa pice netul.

| justanotheruser99 a răspuns:

Spala-te mai des si mai asculta niste heavy metal.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Dormi happy

| syd a răspuns:

Ai nevoie de o furtuna
iesi afara
inchizi usa
inghiti cheia
expunere la fobie, works 10/10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, in privinta ploii, nu ai de ce sa iti fie frica. Ploaia este frumoasahappy. Pe mine ma inveseleste ploaia, parca zilele acelea sunt pline de dragoste. Fa si tu ca mine, ia o ceasca de ceai/cafea, cuibareste-te la pieptul cuiva si admira ploaia. Despre tunete nu iti pot spune nimic, am 24de ani si tot mi-e fricalaughing

| Andwta a răspuns:

Nu are ce sa iti faca. Gandeste-te ce frumos e cand ploua. Simte cum ploaie te atinge.