| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa nu mai fiu rarait va rogggggggg, in afara de dusul la logoped.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am un prieten rarait, care fu(te) tot.
Are succes la tot ce are de la 15 ani in sus, pana la milfe frumoase, casatorite, "inabordabile".
Bine, are 23 de ani, firma de taxi, firma de sisteme de incalzire si sanitare... Dar succescul la gagici, sigur i se trage de la rarait.
Poate si putin de la BMW-ul pe care conduce.
Dar oricum, e rarait si are succes!
P.S.: Ne lllllooooooogi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sau nu sa rezolvi chestia asta?
Tu ce i-ai raspunde unei persoane care iti spune:,, Am nevoie de niste medicamente eliberate cu reteta, dar e exclus sa merg la doctor sau farmacie''?

| AlexJucalea a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa rezolv chestia asta, dar eu zic "r", dar nu pot sa fac rrrrrr cum fac unii.

| Vanishgold a răspuns:

Mie îmi plac persoanele care sunt raraite. Sunt drăguțe, amuzante și oricum ar fi, mie îmi par inocente laughing
Citește mult, citește cu voce tare și pronunță multe cuvinte cu r și concentrandu-te pe litera r. Dacă as fi în locul tău nu aș vrea să scap de acest "defect".

| AlexJucalea a răspuns (pentru Vanishgold):

O sa incerc.Mersi de sfat.