| AnonymuSest a întrebat:

Cum sa o umilesc odata pentru totdeauna pe fosta mea prietena, mi-a dat o teapa buna si vreau sa ii dau inapoi cu varf si indesat!
Era cu mine si am aflat ca s-a intalnit cu altu dar, ea la chemat, am cam fost luat de prost... dar cer ajutor aici! Nu vreau rasp de genu : La ce te ajuta daca o jignesti si chestii din astea! Doar raspunsuri care sa ma ajute! Multumesc! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Se pare ca esti foarte frustrat, se pare ca esti umilit la maxim. Daca ai picat de fraier sau s-a saturat de tine si nu te mai vrea acum ce mai vrei? Razbunarea care vrei sa eu faci da de inteles ca nu ai tinut la ea si nu ai iubit-o. Daca o iubeai sau inca o iubesti nu te gandeai la una ca asta. Stai relax...

| AnonymuSest explică (pentru Jameson):

Ti-am cerut asemenea idee? Du-te la alta masa frate!

| Jameson a răspuns (pentru AnonymuSest):

Ai dreptate, nici nu trebuia sa trec pe langa o masa la care sta unul ca tine.

| StefanChriss a răspuns:

Adevarul e ca intr-adevar nu are rost sa-ti bati capul cu ea acum. Stii cum se spune, razbunarea e arma prostului, dar daca insisti, imapca-te cu ea si apoi cheam-o la tine in timp ce tu esti deja cu alta laughing Sau stai o vreme cu ea, si filmeaza-te cu alta tipa, care sa inceapa sa te sarute pe gat/corp, in timp ce-i raspundeai ei la mesaje, in care ii spui ca te simti rau, chestii de genul laughing

| AnonymuSest explică (pentru StefanChriss):

Pai decat sa fac astea, nu mai bine " ma pis pe ea " si merg mai departe! Nu-i ultima fata de pe lume! Dar, am fost vrajit asa de privirea ei... nu sh ce dracu e cu mine cand trece pe langa mine, inima bate mai tare, si ma ia asa cu "emotii"!
Viata ne *** pe toti, nici unu nu scapa! Dar nu sh cum dracu ea scapa totdeauna!

| StefanChriss a răspuns (pentru AnonymuSest):

Te inteleg, m-am aflat si eu intr-o situatie asemanatoare, dar am reusit sa trec peste, indragostindu-ma de alta tipa laughing

| AnonymuSest explică (pentru StefanChriss):

Pa eu momentam am pus ochii pe alta, dar nu sh cum sa-i spun ca o plac suntem "best friend " a avut si ea un singur iubit si a fost luata in bataie de joc si ea.

| fataciocolata a răspuns:

DA-i un mesaj cu numar ascuns in care sa-i spui ca esti un admirator de-al ei si vrei sa va vedeti.Da-i o adresa mai indepartata, iar cand va ajunge acolo nu vei veni.SAu,daca stii unde locuieste, scrie-i eu mesaj urat pe usa cu un marker permanent.

| AnonymuSest explică (pentru fataciocolata):

Problema ii ca ma cunoaste toata familia ei happy si stie ca numai eu sunt capabil de asa ceva!
De curand i-am dat si o palma... pentru ca am fost mintit pe fata! Dar tot in suflet nu sunt inpacat cu gandul ca am fost bataie de joc de 4 ori!

| AAlinaaa a răspuns:

O pacalesti sa vina la tine sa faceti sex si ascunzi o camera de filmat undeva si filmezi actiunea. Incarci clipul pe net, iti iei si niste bani si o faci si de ras :*

| AnonymuSest explică (pentru AAlinaaa):

Dao dracu, ii curva garantat! Si mi-am dar seama prea tarziu. Zici ca am fost orb, dar ochii mei vedeau tot ce se intampla! De cateva zile am aflat ca si maica-sa era la fel, parasuta! I-am povestit mamei de ea si o zis ca fata aia nu-i de tine, o stiut ea ceva, dar mi-o ascuns!

| Fcd_Acab_Dani_1994 a răspuns:

Frate combinate cu cea mai buna prietena a eiwinking

| BeeDee a răspuns:

Spune i ca vrei sa te impaci cu ea, sau da-i de inteles. cheam-o in oras si tu vin o cu o tipa * prietena ta actuala *, si nu conteaza daca esti cu ea sau nu, poti sa te si prefaci, i-ar pica naspa crede-ma

| AnonymuSest explică (pentru BeeDee):

Nu vrea ea sa se mai impace cu mine, as putea face altceva! Nu tine faza cu prietena! Dar o sa incerc sa-i arat ce a pierdut! Totii prietenii ei am sa-i atrag langa mine si sa o fac cumva pe ea sa ramana singura!