| Roxana_2291 a întrebat:

Cum se incarca un cartus color acasa? adica daca imi cumpar culorile acelea cum le bag, are fiecare culoare cate o gaura sau cum vine asta?

dau funda, pentru cel mai lamuritor raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Xname a răspuns:

Din cate stiu eu, depinde de la un cartus la altul. La kitul ala care il cumperi ar trebui sa ai instructiuni; Insa daca te duci la un magazin pentru chestii de astea e cam 14-15 lei color+alb/negru. Eu am dat 14 lei pe amandoua.Si e mai comod asa, te duci si in 2 minute sunt incarcate, nu mai faci nici mizerie oh go on. succes

1 răspuns:
| LorDLeoN a răspuns:

Mai bine cuwparale nu cred ca se poate si o sa te murdaresti de culuoare mai bine fundabig grin