| ladyinredsaunegru a întrebat:

Cum se poate creea o pagina? gen www.maria.com
multumesc si voi oferi o funda mare celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Un www nu e o pagina e adresa unei pagini de internet si iti trebuiesc doua lucruri - sa cumperi domeniul in cauza si sa cumperi un pachet de hosting - adica un spatiu pe un server unde sa poti instala "pagina" in cauza sub ce forma vrei - blog sau website.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Unul din cei mai de incredere registrari e http://www.eureg.ro/ro/ Domeniul dat de tine drept exemplu e luat insa ideea e ca ma indoiesc ca vei gasi usor un astfel de domeniu, acestea fiind considerate premium si putand uneori costa mii de euro.