| 1234568807 a întrebat:

Cum va vedeti peste 40-50 de ani?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta mea, cred că pe un norișor. In cel mai fericit caz.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu indraznesc sa visez la inca 40-50 de ani, eu imi fac planuri pe termen scurt, ca sa pot sa ma bucur maxim de prezent si las viitorul cu surprizele lui.

| dullcat a răspuns:

La fel ca acum.

| Holiday a răspuns:

Nu ma vad.hee hee

| J0B0MAT a răspuns:

În pământ. Sau pe un norușor pufos.

| 1234568807 explică (pentru J0B0MAT):

Sau intr-un cazan laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru 1234568807):

Nu știu de ce tot îmi spune lumea pe TPU asta.Sunteți nașpa.
Eu prefer să sper la nori.

| 1234568807 explică (pentru J0B0MAT):

Dar poate nu o sa fie nici nori si nici cazanu, cum ar fi? desii nu prea imi vine sa cred ca dupa moarte se sfarseste totul, nici viata nu a aparut deodata fara motiv

| J0B0MAT a răspuns (pentru 1234568807):

One can dream.Eu visez la stele, nori, iar de hateri nu îmi pasă.

| 1234568807 explică (pentru J0B0MAT):

Nu exista hateri, exista doar persoane care au o parere diferita fata de a ta, deci not hate

| J0B0MAT a răspuns (pentru 1234568807):

Persoanele cu părere diferită de a mea, dar la adresa propriei mele persoane prin care îmi urează de rău, îi numesc hateri, într-un mod frumos.

| 1234568807 explică (pentru J0B0MAT):

Era o gluma omule, am crezut ca o poti intelege

| J0B0MAT a răspuns (pentru 1234568807):

Am înțeles, nu m-am supărat.Dar pot da explicații logice și la glume, mai în glumă, mai în serios.

| 1234568807 explică (pentru J0B0MAT):

Inteleg, sper sa fi iubit si sa nu faci foamea o secunda cum o fac aia in coreea de nord! asa sa ne ajute dumnezeu

| Nirvanaaa a răspuns:

Eu nu sunt in stare sa mă văd nici peste 10 ani cumva, d-apoi peste 40 de ani.

| 1234568807 explică (pentru Nirvanaaa):

Chiar si peste 10 ani e mult, mai bine zis ca nu poti sa te vezi peste 1 an sau 2

| EestiSodalane a răspuns:

Foarte batran