| 1234568807 a întrebat:

Cunoasteti putori fara chef de munca?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oho, destui.

| RAY a răspuns:

Teoretic statul este obligat să îți ofere un loc de muncă și o locuință, deci ce asistați social sa existe? Sunt votanți de PSD, dar și germani mei au dau că prosti ajutoare sociale, am văzut un documentar tot orașul era pe social )))))) nu le poți spune nimic că ești rasist, și aia sunt colonie americana

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| dullcat a răspuns:

Te referi la asistatii sociali sau? Care e scopul acestei intrebari? laughing

| relian a răspuns:

Cunosc vreo 3-4 barbati genul asta, ii tine femeia, pe unia deja ia lasat pe 2 dintre ei deja femeiele lor au divortat de ei.