| Vernusio a întrebat:

Daca ai avea tot timpul liber din lume, ce ai face cu el? Cu ce ti l-ai ocupa?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aș călători foarte mult, aș cunoaște oameni din diferite părți ale lumii. Aș sta mult prin parcuri, grădini. Aș citi, aș scrie. Aș face voluntariat undeva.

| LegoLegolas a răspuns:

As scrie valoarea intreaga pi.

| Drimmero a răspuns:

As cutreiera lumea asta in lung si in lat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Însă tu preferi să stai pe TPU. sad

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei,, pricolici?

| OldSoul a răspuns:

Degeaba ai timp liber daca nu ai si bani, si sa-ti petreci timpul liber pentru a acumula bani iar nu e bine.

| mentholinks a răspuns:

As crea o femeie robot perfecta atat fizic cat si psihic.

| justanotheruser99 a răspuns:

As calatori peste tot.

| GoldenZenith a răspuns:

As merge in fiecare sat/oraș de pe Pământ.

| laSoledad a răspuns:

Timpul infinit, o conceptie atat de abstracta pentru oameni, incat s-ar plictisi de acest dar.

| Kiwibibilă a răspuns:

Cred că m-aş sinucide de plictiseală.

| Bernardus a răspuns:

As invata sa cant bine la chitara(stiu foarte putin) si la alte instrumente (ukulele, balalaika, acordeon, pian, vioara, etc...) M-as juca pe PC, as merge pe munte, as citi mult... Sunt o gramada de chestii pe care le-as face cu tot timpul din lume

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Foarte multe. dar pacat ca nu va fi asa niciodata sad

| FLORENTINAndreea a răspuns:

As citi si as face voluntariat.

| Perkoz a răspuns:

Eu unul cu antrenamente si experiente foarte tari mai ales daca esti tînăr deoarece iti pui toate forțele la încercare.
Acum părerea fiecaruia.