| Valentina0147 a întrebat:

Cum credeti ca e facebook-ul? Este folositor la ceva sau doar ocupa timpul liber?

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Ocupa timpu eu m-am plictisit de mult de facebook. Na dar pe o parte iti faci prieteni cunosti pe alti.

| RazvanHDd a răspuns:

Personal cred ca ajuta in proportie de 5%(ne aminteste zilele de nasterelaughing ) iar restul pana la 100% ne ocupa timpul liber. ier eu sunt cam dependent de fbhappy

| Roxanaioana a răspuns:

AmbelelaughingAfli lucruri noi te mai distrezi si iti pierzi timpul daca nu ai ce facehappy