| georgik a întrebat:

Cu ce isi poate ocupa o fata timpul liber?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Sa citeasca f mult, sa stie sa faca ceva de mancare, sau ceva dulce, sa faca ordine in sifonier sau in masca, - in spatiul destinat galetii de gunoi, - sa incerce sa spele o masina de haine si sa le si calce, dar si sa poata iesi undeva la shopping, sau la o terasa cu fetele, sa priveasca la un film sau la o emisiune preferata, sa alerge, sa mearga la sala sau la un bazin de inot, etc...Lucien.

| hugo a răspuns:

Paihappy Daca are probleme cu greutatea(chiar si daca nu) poate face sport, un sport care sa ii placa, sa o atraga daca nu cum spune si little_angel...pe o asa vreme...eu as vrea sa am o prietena care sa stie sa faca gogosibig grinsi sa facem impreuna gogosi sau clatite, si sa vedem un filmmm... darhappynu am:*bafta

| denisa_2911 a răspuns:

Shoppinghappy, plimbari cu prietenele niste pozici pe acolohappy...iesiri in orashappy...:-p... dar tu ce faci in timpul liberwinking?tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iasa cu prietenele, sa'si faca poze, sa mearga in parc/ shopping, priveasca TV-ul, sa faca niste exercitii.