Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa te transformi intr-un animal, pe care l-ai alege?

299 răspunsuri:
| Mariaaa234 a răspuns:

In caine

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Vultur sau taur big grin

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Tigru.

| iuyugu a răspuns:

Intr-un Tigru Alb.
Roar! laughing))

| iuyugu a răspuns:

Leul

| LanGooP a răspuns:

Pisica :X

| sheamus12 a răspuns:

M-as transforma intr-o berberita

| Thesinger1 a răspuns:

M-as transforma intr-un caine si as face un showtelevizat.Asta este prima idee.
2)M-as transforma intr-un papagal de ala frumos si multicolor si as vorbi cu toate animalele din jurul meu.
3)M-as transforma intr-o maimuta si as termina o facultate.
Si mai am muuulte alte idei, dar n-are rost sa le insiruiesc.
laughing :p laughing

| AlxCr a răspuns:

Leopard

| AnotherOne02 a răspuns:

Intr-o pasare colibri...

| davidrcv a răspuns:

Intr-un ghepard mascul.

Răspuns utilizator avertizat
| FionaFlower12 a răspuns:

O pasare nu conteaza ce fel de pasare doar sa fie pasare as vrea sa zbor. big grin Aaaaa si as mai vrea sa ma transform si intr-un ghepard ca este cel mai rapid animal, si intr-un delfin sau o balena ca vreau sa si inot si e si misto balena ca este cel mai mare mamifer de apa! Cool! big grin

| Fanu23 a răspuns:

In-tro pasare big grin

| albastrica009 a răspuns:

In mine

| 1Voineoska1 a răspuns:

Nu m-as transforma in nimic, viata e frumoasa indiferent de ce vietate esti, dar totusi, ca sa fac pe placwinking : M-as transforma intr-un hamster! P.S:Sper sa devin la fel cu hamsterul meu

| Mediocre a răspuns:

Intr-un tigru.

| alincik900 a răspuns:

Intr-un ursulet panda.

| Band12Nikki a răspuns:

Intr-un catel.
happy

| MariaMarya85 a răspuns:

Cainele. Orice fel de caine. Nu conteaza, dar sa fie prietenos si orgolios, sincer, in niciun caz agresiv. As alege acest animal deoarece el este prietenos, incearca sa iti aline durerile din suflet oricand esti trist. El e singurul care te iubeste, si nu te-ar parasi nici pentru cea mai mare bogatie din lume.

| Dannyofficial a răspuns:

Intr-o pasare clar!

| Sardinaaa a răspuns:

Intr-un vultur plesuv!

| Ghknn a răspuns:

Într-un Unicorn.

| LastKisss a răspuns:

O tigroaica alba

| LastKisss a răspuns:

Intr-o pantera alba, daca nu ma vopsesc eu in alb, pantera sa fiu laughing) love struck

| izabela1234 a răspuns:

Tigru. big grin

| efpies a răspuns:

Intr-o pisica. happy

| MiaAtasiei a răspuns:

Rama

| PentruCaAutomobile a răspuns:

Intr-o pasare puternica, care poate zbura mult si bine fara sa oboseasca, sa se ridice la altitudini gigantice si sa fie rapida... sa fiu liber.