Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa te transformi intr-un animal, pe care l-ai alege?

299 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Pisica

| NimeniSiAtat a răspuns:

Cred ca într un lup, sau o pasăre, sa mă pot "răzbuna" pe toţi, dacă mă înţelegi laughing

| FrateleAndrei a răspuns:

Intr-o pisică.

| FrateleAndrei a răspuns:

În marele alb.

| Lămâie00 a răspuns:

Lamaia

| happy31animation a răspuns:

Eu as alege cainele.

| xrapalexx a răspuns:

Un pandicorn (kidding).un vultur, ca sa pot zbura. aaah

| Axel22 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu 2 berze, una ca sa zbor si cealalta ca sa ma uit cum zbor!

| Chimied a răspuns:

Raton!

| AlexShadow26 a răspuns:

In Tata big grin

| CreaţaWsz a răspuns:

Cal. E inocent dar in acelasi timp si domina.

| styaos a răspuns:

De ce să mă transform în animal? Adică oricum animalele sunt mult prea chinuite de creatura asta numită om deci e ca şi cum aş alege să mă sinucid. Rip eu.

| Futhakari a răspuns:

Un soim sau o puma.

| Rayzzor a răspuns:

Intr-o pasare, mi-ar placea sa vad totul de sus si sa pot zbura laughing

| MishaIsMyHero a răspuns:

Unicorn laughing

| Sxx a răspuns:

O pisică... Meoww!

| Jokerashul a răspuns:

Lup.

| DiannaaMiha a răspuns:

Intr-un urs panda puppy dog eyes

| Marily1997 a răspuns:

Unicorn care sa ma faca superstar big grin.

| Didishorr a răspuns:

M-as transforma intr-un caine bichon

| Funions a răspuns:

Pisica big grin

| SLS a răspuns:

In fluture ca sa pot zbura

| Gogu06 a răspuns (pentru SLS):

Ce dragut happy, sa poti umbla din floare in floare pana dai de una cu insecticid si mori

| Antimanele104 a răspuns:

În şoim, categoric! Ador păsările de pradă, şi apoi nu ar mai trebui sa port ochelari de vedere(nu degeaba se foloseşte sintagma "ochi de şoim" big grin)

| almirock a răspuns:

Aș alege lupul, deoarece e liber și oamenilor le este frică de el.

| rememberme24 a răspuns:

Intr-un cameleon, sa aflu secretele celor din jurul meu fara ca ei sa ma vada...

| Dayuuum a răspuns:

Intr-un pelican

| CherNadya a răspuns:

Catel.

| AnonymousB a răspuns:

Catel (beagle/chow chow) pantera neagra sau o pasare ca sa zbor happy

| escapegoatxd a răspuns:

Nu prea stiu, dar mai as alege lupul.