| KillMePlease a întrebat:

Daca ar trebui ca tu sa conduci lumea pentru urmatorii ani, care ar vrea sa fie primele schimbari facute de tine?

42 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Eu nu vreau doar unul ci doi, un baiat si o fata.
Nu stiu de ce, da' mi-ar fi placut si mie sa am un frate mai mare (sau mai mic, nu conteaza neaparat). Da' cum nu se poate acum si nici atunci nu s-a putut, ramane doar o dorinta...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Mi-am dat seama ca s-a stricat... De mult.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Ca sa fiu sincera, acum ca ma gandesc, nici eu nu prea inteleg motivul... Poate a fost putin cam...Brusc si n-am avut timp sa-mi dau seama de ceea ce se intampla si s-a ajuns aici.
Oricum, gandindu-ma acum, nu-mi pot imagina care a fost motivul... Dubios.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

La asta nu m-am gandit.
Este o posibilitate...

| LaughingKarima a răspuns:

Prima schimbare : masiniile alea de care iti tot spun
A doua schimbare : Coreea de N si S vor fi doar una, si bineinteles, tot ce era legat de vechea Coree de N va fi inlaturat
A treia schimbare : fara mancare nesanatoasa in exces! big grin
Si tot asa pana cand fac lumea un loc mai bun

| Geanin a răspuns:

Pai mi-asi cumpara masini, haine scumpe si case! Si m-ar durea in c*r de tot!
+as vizita lumea intrega
yeeee

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Yeee, ce aventuraa.
Yuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Happyjump a răspuns:

1. Salarii cat de cat acceptabile
2. Egalitatea
3. Toti coruptii decapitati

4.