| BlackheartQueen a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti doar un singur film pe care sa-l vizionati tot restul vietii, care ar fi acela? happy

16 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"Forest Gump". Filmul asta mereu ma motiveaza sa fiu mai bun, sa realizez ceva in viata, caci, daca un tip cu handicap mental poate (Forest Gump), eu de ce nu as putea?

| Trolli a răspuns:

Cinderella Man.

| NeimaginabilA a răspuns:

X amnesia

| NeimaginabilA a răspuns:

Sau naruto, o fii desene, da au peste 500 de episoade

| HighByTheBeach a răspuns:

Chiar daca acum filmul ce l-as alege mi sa-r parea interesant, altadata nu, deoarece privind acelasi film de 1000 de ori ma voi plictisi si voi sti deja ce se intimpla in el.
Eu as alege filmul "Sa nu te nasti frumoasa"
Pa!

| M25M a răspuns:

The Godfather II

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Bineînţeles că nu aş prea vrea că m-aş plictisi. Dar ca să îţi răspund acel film ar un fi serialul H20.
Pe curând!

| KristalPop a răspuns:

Recoil.

| DyNo a răspuns:

Cred ca "A nighmare before Christmas".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trilogia " Lord of the Rings ".

| HermioneLove a răspuns:

Harry Potter love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Mlov3u4ever a răspuns:

Titanic.dar m-as plictisi de el..Astept titanic part 2big grin

| FReAkAzO1d a răspuns:

Crazy and Beautyful

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Mi-as face hara kiri(bag sabia in burta cum se sinucideau uni japonezi din dierse motive cu onoare) dupa ce ma uit a 2 a oara la filmul toate filmele vazute pana acum