| Dorotheea21 a întrebat:

Daca ar fi sa iti traiesti tot restul vietii intr-un film, ce film ai alege?

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Terminator 2 sau un film xxx sex nelimitat

| OldSoul a răspuns:

Project-X!

| J0B0MAT a răspuns:

Harry Potter

| Mayhem666 a răspuns:

Cred ca mi-ar placea sa traiesc in filmul "The kings of summer" sau "Tomorrowland2015".

| MaliciousDeath a răspuns:

Howl's moving castle.

| Deaad a răspuns:

Saw.

| Dorotheea21 explică (pentru Deaad):

rolling on the floor Vrei sa traiesti atat?
Cred ca are 700 de parti. big grin

| Deaad a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu.
Vreau sa mor repede laughing

| Dorotheea21 explică (pentru Deaad):

Am simtit eu ca esti un optimist! happy

| drutzix a răspuns:

Hannibal

| anonim_4396 a răspuns (pentru drutzix):

Ti-ar placea sa fii unul din cele 2 personaje principale? Ca altfel chiar nu inteleg raspunsul. Cei de mai sus spuneau in general universe fantasy dar Hannibal e cat se poate de apropiat de lumea reala.

| drutzix a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ar place sa am o conversatie cu Hannibal si sa nu ajung felul principal. Era ori Hannibal ori Lucifer dar Lucifer a mai spus cineva.
In Harry Potter de exemplu nu ai garantia ca esti vrajitor, poate esti om normal
Sau in GoT poate esti un taran care are o viata foarte grea si este omorat de white walkeri laughing
Asa in Hannibal pot avea o conversatie cu un personaj preferat si imi pot continua viata in mod normal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru drutzix):

Posibil fara un picior dar da, poti continua linistit laughing.

| syd a răspuns:

Vrei de fapt sa imi afli gusturile in materie de filme

| Dorotheea21 explică (pentru syd):

Pe aproape. happy
Vreau sa vad daca ai "intrat" de tot intr-un film.
Daca te-ai identificat cu un personaj si daca te-a captivat atat de mult intriga, incat ai fi vrut sa nu se mai termine.
Cum imaginatia nu este punctul forte al celor de aici, m-am ales cu o lista. laughing

| Claudiu1905 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Mai faci si nazuri whew!

| syd a răspuns (pentru Dorotheea21):

Mai rar. ma identific mai degraba cu muzica decat cu filmele. nu prea am rabdare sa ma uit la ele, dar am vazut destul de multe care mi-au placut. un film care ma absoarbe in atmosfera sa e the grand budapest hotel, de exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jesus of Nazareth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total Recall din 90. Mi-ar place sa putem merge pe marte.

Răspuns utilizator avertizat
| Juviia a răspuns:

Suicide Squad

| aCek1ng a răspuns:

Wrong Turn.

| Claudiu1905 a răspuns:

Star Trek Next Generation, te-ai prins, boss nerd

| AIeXxX a răspuns:

Mai bine intr-un anime de cat intr-un film. As alege Kiss x Sis laughing

| ălkjmhgf a răspuns:

Lucifer.

| Dorotheea21 explică (pentru ălkjmhgf):

Cred ca am sa intru in viata ta. big grin
Ma gandesc sa vad "Lucifer", daca la serial te-ai referit.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Dorotheea21):

Te aștept laughing Recomand serialul, e minunat.

| Atlas33 a răspuns:

Pe aripile vantului!

| EuSuntCineva20 a răspuns:

Daca o luam asa... daca ar fi sa traiesc intr-un film ar trebui sa se tot repete filmul si asta ar fi o viata plictisitoare in care pur si simplu traiesti aceleasi intamplari incontinu. Dar cred ca as trai intr-unul din episoadele seriei "Percy Jackson si Olimpienii" (nu stiu sigur in care happy )

| Vanessa111 a răspuns:

101 dalmațieni