| flory_1387 a întrebat:

Daca e am media de intrat la liceu 9.14 si ultima medie la stiinte sociale cuza ploiesti a fost 9.04 am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

Si daca aveai media mai mica aveai sanse... Insa nu se stie, poate anul acesta sunt copii mai buni, cu medii mai mari (ma indoiesc, avand in vedere rezultatele la testarea nationala).
---
Think clear!

2 răspunsuri:
| botyk_1544 a răspuns:

Da ai sanse...cu siguranta daca aveai media mai mica decat ultima medie de la liceu nu aveai dar asa ai

| RegalusDekaron a răspuns:

Dami si mie id tau.tot acolo vreau sa intru