| AndreiVlad0 a întrebat:

Daca eu i-am spus iubitei mele ca o iubesc si ea mi-a raspuns cu,, Uff si mi-a pus o inima", ce inseamna?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inima ei sufera. Cred ca i-a mai scris si altul asa ceva.

| ROB3RT89 a răspuns:

Ca nu esti inca pregatit pentru o relatie daca ai ajuns sa pui intrebari de genu. Daca ai 12 ani e ok...

| Andreeush a răspuns:

Probabil trece printr-o situație mai dificilă.
Ai încercat să vorbești cu ea?

| Donsavas a răspuns:

Inseamna ca se simte iubita. Simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita ta trece printr-o perioada dificila, anumite probleme din familie o determina sa lase pentru moment pe planul secund relatia sentimentala, pentru ca altfel s-ar simti vinovata, e ca si cum nu s-ar fi dedicat in intregime rezolvarii acelor probleme.
In plus, ea nu doreste sa te implice si pe tine in vreun fel in legatura ca asta, dovada ca nici nu ti-a spus despre acele lucruri.
De aceea a preferat sa iti raspunda monosilabic, incercand sa iti dea de inteles ca in acest moment gandul ei nu este la sentimentele dintre voi, fara sa intre insa in detalii, dar in acelasi timp a pus si o inima imediat dupa aceea, semn ca toate aceste lucruri sunt doar temporare si in curand totul va reveni la normal.

Data viitoare iti dau si in bobi daca vrei, prima sedinta e gratis.