| anonim_4396 a întrebat:

Daca intr-o zi v-ati trezi si langa voi ati vedea un schelet de om sau un om semidescompus, ce ati face?

25 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

M-aș culca la loc.

| OldSoul a răspuns:

Mi-as da doua palmi si m-as culca la loc, crezand ca e un vis foarte realist.

| Mayhem666 a răspuns (pentru OldSoul):

Si daca dupa ce te-ai trezi din nou, ar fi inca acolo, ce ai face atunci?

| OldSoul a răspuns (pentru Mayhem666):

M-as speria, as fugi putin prin casa, apoi mi-as zice ca are legatura cu ceva din trecut... Si as suna la 112.

| Mayhem666 a răspuns (pentru OldSoul):

Dar nu te-ai intreba cum a ajuns scheletul ala acolo?

| OldSoul a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu cred. Aia e treaba politiei.

| Florentina9210 a răspuns:

Iti arde de glume la ora asta?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma plictisesc, si nu am ce face.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Treci la somn. HAI!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu mi-e somn, plus ca maine incep orele la 12 si nu stiu daca sa ma duc la primele doua cursuri, poate o sa ma duc doar la ultimul laborator, de la 16 la 18. Inca sunt indecis.

| syd2 a răspuns:

Wow, m-as speria apoi as cauta cauza.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crize! M-aș speria și probabil as face un atac de panica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il puneam sa-mi faca de mancare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma simt vizata, deconspirata, incapabila sa neg.Cu cat trece timpul, cu atat imi este mai greu.Ar trebui sa merg la politie si sa le spun ca Ilie nu mai este, ca in urma cu trei luni si.a dat sfarsitul obstesc, iar eu nu am putut renunta la banii lui.Am mituit doctorul si i.am obtinut concediu medical.Bine ca.i stiu pin.ul la cardul de debit.Ala de credit nu ma intereseaza.L.as mai tine macar o luna, daca nu ar mirosi atat de rau.Nu a fost un sfant, altminteri nu s.ar fi descompus. Poate chiar i.as fi expus moastele la manastirea Cozia.Tu ma intrebi ce as face, iar eu iti spun ca nu fac nimic diferit de ce faceam inainte, poate doar cafeaua nu mi.o mai beau in pat.

| August99 a răspuns:

Nu stiu ce as face... totul ar veni pe moment

| GreenVoid a răspuns:

Depinde...daca l vad numai eu atunci realizez ca am o problema si ma fac ca ploua.Sa nu vada lumea din jur ca am probleme mintale big grin

| Juviia a răspuns:

L-as lua de mana si l-as arunca pe geam.Si dupa, sigur ca ma voi spala pe maini.

| HandaSei a răspuns:

Aș săpa o groapă, l-aș îngropa și m-aș preface că nimic nu sa întâmplat!
Nu de alta, dar am acea temere de a nu se interpreta lucrurile greșit... rolling on the floor
Cât despre prima reacție, nimic special, sunt acel gen de om complet indiferent la lucrurile din jur... straight face

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Nu-i nimic in neregula cu tine, sunt sigur ca toti ar reactiona la fel nu cred ca ar tipa cineva, sau s-ar speria laughing

| тecнιннιlα a răspuns (pentru Mayhem666):

Ba da laughing eu as tipa. Si as sari 10 metri in sus. Daca am trezit toata casa cand eram mica - ma uitam la un film de groaza si era una in camasa alba si m-a speriat si cand m-am dus in camera mama era in fata usii imbracata tot in camasa alba am tipat a tipat si ea si am trezit pe toata lumea laughing. Daca ar fi un schelet iti inchipui cum ar iesi rolling on the floor))

| untu a răspuns (pentru тecнιннιlα):

Nu te mai uita la filme de groaza daca nu vrei sa ramai traumatizanta de atatea socuri si sperieturi oribile! Este pentru binele tau!