| wrestling2013 a întrebat:

Daca o psiholoaga s-a bagat in viata mea personala, stiind ce fac avand telepatie, daca ajung si eu la nivelul ala de telepatie ce se intampla daca afla cineva? ce poate sa-mi faca daca ii zic tot ce face? ca prin telepatie poti vedea si sa stii gandurile cuiva.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este inevitabil, mergand la psiholog, sa nu intre in viata ta personala.
Numai ca tu ai ales sa mergi la psiholog, nu invers.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu te exprimi coerent in limba romana. Lasa că mai durează până ajungi la telepatie.

| VoidEternal a răspuns:

Treaba unui psiholog este sa se bage in viața ta personala, dumbass. E literalmente fisa postului ei.

Problema e că tu ești așa de limitat la capitolul inteligență încât faptul că ea trage niste concluzii bazate pe ce ii spui tu încât ți se pare magie și vrăjitorie. Sau telepatie, dacă vrei tu sa ii spui așa, tot aia e.

| wrestling2013 explică (pentru VoidEternal):

Inclusiv sa te intrebe de viata sexuala tu te duci acolo de exemplu ca ai anxietate si ea te intrebaa daca faci sex sau ce faci cu banii? e ceva normal?

| VoidEternal a răspuns (pentru wrestling2013):

Da, perfect normal, mai ales despre sex și bani, pentru că ăștia sunt doi factori importanți ce pot cauza anxietatea.