| Crash94 a întrebat:

De când se sărbătoreşte Halloween-ul în România? Avem dreptul de a prelua o sărbătoare americană?

2 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Da...de ce nu! Chiar in seara asta putem sarbatori si noi. Daca vrei sa sarbatoresti halloweenul romanesc, in noaptea Sfantului Andrei o poti face! Dupa ce pui grau la incoltit si dai cu usturoi pe la geam sa nu vina "strigoii" te poti costuma magic si dai o petrecere. Eu in seara asta il voi petrece cu o multime de alti prieteni. Doar ca noi il numim "GAGAWEEN"

Răspuns utilizator avertizat