| Adyy5 a întrebat:

In Romania se sărbătorește Valentine's Day ca in alte țări?
La noi ce se face de aceasta sărbătoare?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ro se sarbatoreste tot ce e afara, din pacate si sarbatorea asta numita ziua indragostilor, cadouri si declarati ipocrite, multa ipocrizie si prostie zilele astea, vad ca eMAG si altex si eu au reduceri imaginare la fel ca si sarbatorea asta imaginara

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se sarbatoreste isteric. Adica, aia care au relatiile naspa se comporta de parca ar fi descoperit ceva, aia singuri si cocalari fac caz de singuratate, in timp ce majoritatea oamenilor cu minte, fie ca au sau nu relatie, se fac ca ploua, ca sa nu se enerveze.

| Drimmero a răspuns:

Se sarbatoreste dragostea, cica.

E si la noi o tentativa de sarbatoare.

| Adyy5 explică (pentru Drimmero):

Nu crezi în iubire? sad

| Drimmero a răspuns (pentru Adyy5):

Ba da, cred,, dar e cu dus si intors iubirea asta.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

ȘI arsnela joacă cică fotbal, dar totuși e o tentativă de oameni ce se uită...

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Dupa meciul tur ai tacut malc,, nimic n-ai mai zis...s-a si gasit fanul echipei care de cativa ani doar in marketing conteaza sa comenteze!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Meciul tur ăla în care ați luat bătaie pe propriul teren?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sa-i pupati picioarele lui Xhaka si lui De gea, mi-ar fi rusine sa tin cu o astfel de echipa...

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mie mi-ar fi rușine să fac mișto de echipa de la care am luat bătaie la 2 goluri diferență pe teren propriu.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

De un lucru sunt mandru, atat de mare e clubul pe care il iubesc,, chiar si in cele mai negre momente perturba somnul si cursul vietii al diferitilor fani.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

E cum ai compara un tun cu un diavol...Da un tun ruginit.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Vezi ca ai gresit persoana pe care incerci s-o trollezi, nu inteleg de ce ai impresia ca ma ataci cu astfel de replici

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă un diavol ar trola pe cineva, acesta ar fi un tunar.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Diferenta dintre un tunar si un scums? Tunarul niciodata nu e glory-hunter!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Păi voi nu aveți nicio treabă cu cuvântul glory. Cum mai e acolo jos? Răcoare, răcoare? Ce mai face Burnley? Am auzit că de ceva timp sunteți foarte apropiați.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nicio treaba nu aveti voi cu acest fenomen...stau si ma intreb,, locul 6 al anului trecut isi permite sa se uite in ograda altora?

PS Burnley a luat puncte cu voi,, Arsenal i-a batut

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și voi locul 5. Da noi măcar am mers în UCL. Voi ați prins Europa League. Să câștigați voi Europa League și vă felicit.