| anonim_4396 a întrebat:

De ce daca afara e frig (-20 grade) cum era acum 3-4 ani mai mergeam la scoala? In multe tari se inchide scoala la o asemenea temperatura... mai ales ca ajunge zapada sa treaca de genunchi.

Mai demult stiu ca s-au inchis scoli prin Bucuresti, si acolo fiind poate cu 2-3 grade mai frig ca in Cluj, Iar in cluj toti copiii la scoala.Prin statiile de autobuz se dadea ceai la ce frig era...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

De nebuni ce sant cei de la ministerul educatiei. Daca nu iti convine nu mergi si parintii pot sa zica ca nu se poate in conditiile alea mersul la scoala si sa stati acasa