| IoanaIonuca a întrebat:

De ce, in general, fetelor le plac "bad boys"?

8 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai tu ce ai alege, sa fii cu un tip care da bir cu fugitii cand ii iese unu mai smecher in cale, sau ai prefera sa fii cu tipul ala smecher care-i iese in cale tipului care da bir cu fugitii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Ambele variante sunt naspa.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, dar in ziua de azi totul e la extreme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Ca piesa lui cedry2k? laughing Binecuvantate fie exceptiile, tu poti sa zici ca te regasesti in una dintre extreme?

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Da! laughing
Eu ma regasesc in ambele extreme, depindelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar intrebarea aici este, tie ce fel de baieti iti plac?

| Julizz a răspuns:

Buna!
Fetelor le plac bad boys pentru ca se simt oarecum protejate, dar si dominate.Un bad boy nu o sa ii ofere fetei libertatea pe care o doreste, va fi rece, o va face pe fata sa fie la picioarele lui, sa tanjeasca dupa iubire.