| T0T a întrebat:

De ce majoritatea fetelor nu se simt deloc atrase de sport? Am văzut cum aleargă, zici că au picioarele strâmbe și mâinile legate de corp, se vede clar că nu prea au avut tangențe cu sportul.
De asemenea ca să slăbească acestea aleg să facă acest lucru ori prin cure ori prin înfometare. Nu credeți că sportul ar fi o metodă mai ok de a-ți menține sănătatea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
38 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Lasa ca ne mai intalnim noi si mainelaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Dar eu vreau acum! Daca n-o sa-mi spui, viata mea va fi ruinata!crying

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Poate nu o să mai fiu mâine...Totul e imprevizibil.winking

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Eh, nu va fi.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

GreyN lau!sad

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Cum te numești?

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Sa stii ca nu-ti mai vad raspunsurile

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Acum le vezi, doar că trebuie să aștepți mai mult.