| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se stange calculatorul singur? in timp ce ma uitam pe net la un referat pentru scoala, se stinge dintr-o data si se si aprinde inapoi singur. Apoi, dupa ce sa aprins, imi zicea in engleza ca Pc a fost stins in mod neregulat. Am Windows 7, si am Eset smart security 5... Oare de ce se stinge singur? deja e a doua oara cand mi sa intampla.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai virus.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Poate pc-ul nu-ti suporta asa de bine windows 7.

| Elektro a răspuns:

@darrio2007 imi vine sa ma arunc in cap cand vad asa raspunsuri de unde dracu sti tu sigur ca are virus? Poate e de la vreo piesa? -_____-

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Elektro):

Da piesa ar putea fi...Ori placa video ori procesorul. Unul din ele deoarece nu suporta asa de bine.