| Lovepoison a întrebat:

De ce motociclistii sunt asociati cu muzica rock/metal?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pentru ca multi dintre posesorii de motocicleta (chopper in special) asculta rock/metal.

| oglindasultanului a răspuns:

Stilul vestimentar.

| ShaOfHatred a răspuns:

Pai in cele mai multe cazuri, motociclistii asculta rock si metal.Am un coleg care are motocicleta si asculta numa rock si metal, si se uita si la anime-uri laughing).Cel mai bun prieten al meu. Lumea tinde sa creada ca daca ai geaca de piele si motocicleta esti un tip "periculos". Si adultii cred ca rock-ul si metalul is genuri de muzica "periculoase".

| RagnarokR a răspuns:

Pentru ca foarte des se intampla sa fie asa.