| Silvia_Silvia_1968_xvhc a întrebat:

De ce nu se mai difuzează,, ce spun romanii? Îl vrem pe Cabral...

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru ca emisiunea numai face parte din grila Pro tv si Cabral va incepe din 14 septembrie o nouă emisiune care se va numii Săriți de pe fix

| dullcat a răspuns:

Probabil a scazut ratingul si si-au dat seama ca nu mai merita.Eu personal nu pot spune ca urmaresc sau sustin astfel de emisiuni, deci e mai bine asa.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil a devenit plictisitoare

| Furnicuta000 a răspuns:

S-a suspendat emisiunea acum cateva luni si Cabral a zis ca e nevoie de o pauza si au bagat alta emisiune in loc. Apoi au vazut ca lumea vrea din nou emisiunea si deci Cabral s-a intors dar nu pentru mult timp. Sunt deja epuizate subiectele, echipa de productie e satula de emisiunea asta si probabil acum chiar nu mai au audienta destula

| vlllaaddd a răspuns:

Of Cabral sad, obisnuiam sa ma uit la el dupa ce se termina La Maruta.

om fain si plin de viata

Răspuns utilizator avertizat